PERSONALIZÁCIA
GUĽOVNÍC STRASSER

Personalizácia Guľovnice Puškohľad Nightforce UZÁVER PAŽBA SPÚŠŤ ZÁSOBNÍK GRAVÍR PREDPAŽBIE HLAVEŇ

VYSKLADAJ SI
SVOJU GUĽOVNICU

Lovecké a športové zbrane zamerané na vnútorné hodnoty. Pokiaľ ide o príslušenstvo, nerobíme žiadne kompromisy.

Od každej z našich poľovníckych a športových pušiek STRASSER môžete očakávať nielen  presnú a bezpečnú konštrukciu, ale aj všetky doplnky týkajúce sa ergonomickej funkčnosti a výroby sú na najvyššej inovatívnej a technickej úrovni. To znamená, že si môžete byť istí spoľahlivým poľovným spoločníkom s každým modelom STRASSER bez ohľadu na to, či ste doma alebo v zahraničí.

V J&B HUNTING
VÁM RADI PORADÍME

V našej spoločnosti J&B HUNTING, s. r. o., v kamennej predajni na Pekárskej ulici č. 7489/40A v Trnave vám radi poradíme a priblížime každý jednotlivý model STRASSER a jeho možnosti, podľa ktorých vám budeme vedieť splniť vaše individuálne želania a potreby, ktoré má spĺnať podľa vás lovecká alebo športová zbraň.
Navštívte nás
Možnosti personalizácie
GUĽOVNÍC STRASSER

GRAVÍR

GRAVÍR
GRAVÍR
GRAVÍR

Navrhneme vašu vlastnú loveckú pušku.

Puška je taká individuálna ako jej majiteľ. Bočné dosky opakovacej guľovnice s priamoťažným uzáverom môžete kedykoľvek vymeniť. Pritom je jedno, či sa jedná o výmenné bočné dosky, ktoré sú zhotovené z koreňového dreva, alebo o výmenné bočné dosky s ručnými rytinami. Rytci v rakúskej spoločnosti STRASSER sa riadia prianiami zákazníkov, ktorí chcú zvečniť svoje pocity a zážitky z lovu. Ponuku završuje gulička páky uzáveru z dreva alebo iniciály zákazníka vyryté na zo spodnej časti pištoľovej rukoväti.

Na lov si tak budete určite brať so sebou jedinečný unikát!

PAŽBA

PAŽBA

Používajú sa iba kvalitné materiály, ktoré dokonale dopĺňajú naše lovecké a športové zbrane.

Všetky pažby STRASSER sú vyrábané podľa vlastných návrhov a vedomostí pri zaobchádzaní s našimi puškami s priamym ťahom RS. Jednotlivé modely sú vytvárané na základe dlhoročných skúseností, preto spĺňajú vysoké požiadavky na dobrú pažbu z hľadiska tvaru a kvality.

HLAVEŇ

HLAVEŇ

Vysoko presná opakovateľnosť, nový systém výmeny hlavne RS.

Výmena kalibru je jednoduchá. Opakovacie guľovnice STRASSER s priamoťažným uzáverom sú koncipované a navrhnuté pre všestranné lovecké použitie. Strieľajú spoľahlivo a mimoriadne bezpečne so všetkými ponúkanými kalibráciami.

Mechanický spôsob funkcie nového zkonštruovaného a patentovaného systému výmeny hlavne BEsTTM umožňuje úplne presnú opakovateľnú zmenu kalibru prostredníctvom výmeny hlavne, ktorá sa uskutočňuje bezkonkurenčným spôsobom. Nový systém výmeny hlavne je pritom jednoduchý a pokrokový svojou maximálnou presnosťou, bezpečnosťou a mimoriadne jednoduchým ovládaním tak udáva tento systém nový smer v odbore výroby loveckých zbraní.

Výmenná hlaveň sa pritom upevňuje prostredníctvom spojovacieho prvku, jeho uťahovacia sila je vopred nastavená mechanickým spôsobom. Tým je zaistené, že hlaveň bude vždy bezpečne uzamknutá pôsobením nastaviteľného, vopred definovaného a trvale nemenného uťahovacieho momentu. K uvoľneniu uzamknutia hlavne je potrebná iba tretina otáčky upevňovacej páky. Takto je najjednoduchším spôsobom zaručená vysoko presná opakovateľnosť funkcie systému uzamykania hlavne, ktorá nemá konkurenciu.

UZÁVER

UZÁVER
UZÁVER
UZÁVER

Dodrží, čo sľubuje.
Uzáver RS s radiálnymi prvkami.

Priamoťažné opakovačky STRASSER sú vybavené uzáverom z úplne novej konštrukcie, ktorý sa uzamyká v hlavni a zaisťuje mimoriadnu bezpečnosť strelca i pri najvyšších tlakoch plynu. Tento uzáver pozostáva zo štyroch vysoko presných štvrťkruhových masívnych prvkov zo ušľachtilej ocele. Tieto prvky v uzavretom stave presne priliehajú celou tvárovou uzavieracou plochou k zodpovedajúcej ploche upínacej drážky v hlavni, čím je zaistené optimálne pohlcovanie pôsobiacich síl. Uzáver RS s radiálnymi prvkami tak zaisťuje, bez ohľadu na použitý kaliber, najvyššiu mieru bezpečnosti a presnosti pri každom výstrele.

Nové technické riešenie uzáveru RS, ktoré zodpovedá najprísnejším bezpečnostným štandardom:
V priebehu pokračujúceho vývoja sa technické riešenie uzáveru ešte viac zdokonalilo. Vďaka malému otočnému dielu z ušľachtilej ocele patria priamoťažné opakovačky STRASSER k najbezpečnejším zbraniam na svete. V natiahnutom a zaistenom stave je tento malý oceľový diel výkyvne pohyblivý so spúšťacím klinom, ktorý tým nevyhnutne blokuje. Pôsobením tejto nútenej ovládanej poistnej funkcii zostávajú radiálne prvky trvale zaistené v hlavni, pričom za tohto stavu dokážu prenášať a pohlcovať vznikajúce sily s ešte väčšou rezervou. Tento patentovaný systém poskytuje najvyššie bezpečnostné rezervy, ktoré sú medzi priamoťažnými uzávermi jednoducho mimoriadne, a ktoré dokážu i pri nadmerne zvýšených tlakoch plynu zaistiť bezpečnosť strelca.

SPÚŠŤ

SPÚŠŤ

Puška je tiež tak dobrá ako jej spúšť.

Všetky modely priamoťažných opakovačiek STRASSER sú i v tomto veľmi citlivom mieste vybavené bezpečným patentovaným riešením. Celé spúšťové náradie možno ľahko rozobrať bez použitia náradia. U priamoťažnej spúšte kombinovaná s napínačom je možné nastavenie odporu v troch stupňoch: ľahkom, strednom alebo ťažkom. Taktiež toto nastavenie nevyžaduje použitie náradia. Napínačom môžete odpor dodatočne upravovať v rozmedzí 100 – 200 g. U tejto konštrukčnej skupiny je zaistená celková bezpečnosť prostredníctvom funkcie automatického uvoľnenia spúšte pri otvorení uzáveru.

ZÁSOBNÍK

ZÁSOBNÍK
ZÁSOBNÍK
ZÁSOBNÍK

Zásobníky STRASSER - Ergonómia, ktorá je prepracovaná až do posledného detailu.

Zásobníky, ktoré si môžete meniť. Presvedčte sa o vynikajúcej účinnosti.

Zásobníky STRASSER sú vyrobené z ušľachtilej ocele a vysoko pevného hliníku.
Prepracovaný charakter opakovačiek STRASSER sa prejavuje v každom detaile. Je to i pri výmene zásobníku. Dve mierne vypuklé tlačítka na oboch stranách púzdra uzáveru sú umiestnené tak, aby dvojnásobne istený zásobník po ich stlačení vkĺzol strelcovi priamo do ruky. Zásobníky so zvýšenou kapacitou zaisťujú dostatočnú rezervu pre rýchle poradie výstrelov.

Kapacita zásobníka v štandardnom kalibry: STA: 6+1 striel
Kapacita zásobníka v magnumovom kalibry: MAG: 5+1 striel
Montáže

Nič nie je ponechané náhode.

MONTÁŽE
MONTÁŽE
MONTÁŽE

Presná montáž pred odchodom z domu.

Priamoťažné opakovačky STRASSER sú pripravené pre montáž zameriavacieho ďalekohľadu pomocou trojbodového ústrojenstva s guľovou dosadacou plochou, ktoré bolo vyvinuté výhradne pre tieto zbrane. Vďaka geometricky dokonalému tvaru tejto plochy je ďalekohľad umiestnený v polohe, v ktorej obzvlášť hlboko zapadá do púzdra uzáveru a ktorá je opakovane dosiahnuteľná s najvyššou presnosťou. Vlastné nasadzovanie a snímanie ďalekohľadu, ktoré sa urobí pomocou bajonetového uzáveru, je rýchle, jednoduché a presné, a pritom je zvládnuteľné iba jednou rukou.
DOPLNKY
STRASSER

STRASSER kufor na zbraň

STRASSER kufor na zbraň

Pre bezpečnú prepravu vašej loveckej zbrane.

Nezáleží na tom, či ste v miestnych lesoch alebo na poľovačke v zahraničí cestujúcou komerčnou leteckou spoločnosťou. Vždy ste na bezpečnej strane pomocou nášho robustného puzdra na zbraň ABS, vrátane troch kombinovaných zámkov. Má priestor pre pušku, dve hlavne, optiku a vaše osobné doplnky.

STRASSER plastový kufor so zámkom


STRASSER plastový kufor so zámkom
STRASSER plastový kufor so zámkom
STRASSER plastový kufor so zámkom
STRASSER plastový kufor so zámkom
STRASSER plastový kufor so zámkom
STRASSER plastový kufor so zámkom

Toto robustné a praktické puzdro na zbraň STRASSER vyrobené z odolného plastu zaručuje bezpečné cesty so zbraňou.

Vlastnosti

 • Extra bezpečné a vhodné pre akúkoľvek dopravu
 • Poskytuje dostatok priestoru pre vaše poľovnícke vybavenie
 • 1x kombinovaný zámok, 3x plastové spony a 2x otvory na visiace zámky
 • Rozmery (DxŠxV): cca: Rozmery 118 x 35 x 11 cm
 • Celková hmotnosť: cca: 3,56 kg

Či už lovíte vo svojich miestnych lesoch alebo idete lietadlom na poľovačku do zámoria.

Nadýchnite sa s vedomím, že s puzdrom na zbraň STRASSER, vhodným na akékoľvek cestovanie, ktoré je vybavené tromi kombinovanými zámkami, ste vždy na bezpečnej strane.

Poskytuje dostatok priestoru pre vašu zbraň a osobné príslušenstvo.

STRASSER remeň na zbraň

STRASSER remeň na zbraň
STRASSER remeň na zbraň
STRASSER remeň na zbraň

Skutočne pohodlný remeň, príjemne široký.

Vyrobený z pravej hovädzej kože z vnútornej strany je vybavený protisklzovou gumou a nápisom Strasser.

STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý


STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý
STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý
STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý
STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý
STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý
STRASSER rýchlo nastaviteľný syntetický remeň čierny/šedý

Náš pohodlný ramenný popruh STRASSER Sport má mimoriadne dlhú životnosť.

Vlastnosti

 • Materiál pozostávajúci zo 6 mm rozpernej textílie s vrchnou vrstvou z 1000D Cordura
 • Extra dlhá životnosť
 • Rýchlo upravíte dĺžku
 • Vyšívané logo STRASSER
 • Rozmer (L): cca: 180 cm (nastaviteľný - dá sa skrátiť)
 • Celková hmotnosť: cca: 0,12 kg

Náš ramenný popruh STRASSER Sport bol vyvinutý pre poľovnícke a športové pušky.

Tento ramenný popruh sa dá rýchlo nastaviť potiahnutím za pútko pomocou D-krúžku. STRASSER RS 14 Evolution Tracker je napríklad možné pri práci uviesť do polohy vpredu alebo pripevniť na chrbát. Jednoducho zatiahnutím za pútko paracordu môžete ramenný popruh opäť uvoľniť a presunúť ho na miesto alebo pripraviť svoju zbraň. Nosný popruh sa opäť uvoľní a vy si môžete presunúť do polohy akej potrebujete.

Materiál sa skladá z 6 mm rozpernej textílie s vrchnou vrstvou 1000D Cordura, ktorá zaručuje, že váš popruh vydrží naozaj dlho. Molle slučky sú prišité na vrchnú stranu na pripevnenie zapínania alebo podobne priamo na popruh.

Do ramenného popruhu je možné uložiť rôzne popruhy (nie sú súčasťou balenia). Ramienka sú dostatočne dlhé a v prípade potreby sa dajú skrátiť.

STRASSER strelecká podložka pod zbraň


STRASSER strelecká podložka pod zbraň
STRASSER strelecká podložka pod zbraň
STRASSER strelecká podložka pod zbraň
STRASSER strelecká podložka pod zbraň
STRASSER strelecká podložka pod zbraň

Tvarovaná podpera pušky STRASSER vyrobená z najvyššej kvality.

Vlastnosti

 • Vyrobené v Nemecku z materiálu horský loden
 • Plnené polystyrénom
 • Minimálny hluk
 • Možno použiť pod pažbu, na streleckú palicu alebo pod predlaktie (popruh našitý na šírku)
 • Stlačiteľnosť je možné nastaviť pomocou napínacieho pásu
 • Klapka pre záchytný popruh
 • Rozmery (DxŠxV): cca: 250 x 140 x 40 mm
 • Celková hmotnosť: cca 90 gramov

Súprava náradia STRASSER


Súprava náradia STRASSER

Súprava obsahuje: demontážny kľúč, imbusové kľúče 1,5mm/3mm/4mm,8TX, kľúčenku Strasser vyrobenú z vysoko kvalitnej kože.

Kľúčenka – STRASSER


Kľúčenka – STRASSER

Kľúčenka STRASSER je vyrobená z vysoko kvalitnej kože.

Vlastnosti

 • Pečiatkované logo STRASSER
 • 100 % koža
 • Čierna retiazka
 • Približne: 7,5 x 2,5 cm
Strasser

Distribútor

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

Kontakty

emal: info@jbhunting.sk
telefón: 033/2400463
mobil: 0908 171 712
po-pia: 9:00 - 17:00
so: 8:00 - 12:00

Upozornenie

Stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.