DOPLNKY OD SPARTAN
PRECISION EQUIPMENT

Spartan

STRASSER a SPARTAN PRECISION EQUIPMENT.

Kvôli vysokej kvalite a aj ako perfektný doplnok našich poľovníckych pušiek STRASSER sme sa rozhodli zaradiť do nášho sortimentu aj sortiment SPARTAN.
Ponuka doplnkov
Spartan

Dvojnožka SPARTAN

Dvojnožka SPARTAN

Ľahká ako pierko, ale robustná a tvrdá ako skala.

Materiály používané pre výrobu týchto kvalitných dvojnožiek sú jednoducho najlepšie a bezkonkurečné...

Uhlík a pevný letecký hliník sa spájajú do dokonalej synergie. Spracovanie je vskutku pôsobivé a vysokú kvalitu výrobku cítite hneď, ako ho uchopíte do ruky. Ponúkame vám tak kvalitného spoločníka pre špeciálne lovecké príležitosti. Dvojnožku zložíte v priebehu niekoľkých sekúnd a rovnako rýchlo ju aj rozložíte.

SPARTAN DAVROS HEAD

DAVROS HEAD
DAVROS HEAD
DAVROS HEAD
Mnoho poľovníkov už investovalo do statívov a streleckých palíc, ako sú Primos Trigger strelecké palice. Davros Head sa do týchto systémov zmestí tak, aby mohli využívať výhody systému Spartan Magnetic Attachment System, ktorý vám umožňuje rýchle a bezpečné prepínanie medzi rôznymi puškami, optikou a inými zariadeniami so štandardnými 1/4 “alebo 3/8“ závitmi UNC. Vyrobené z hliníka pre leteckú dopravu pre ľahkú váhu a pevnosť, konštrukcia guľového kĺbu s nastaviteľným trením umožňuje plynulý a stabilný oblúk v rozsahu 360 stupňov so širokou škálou výšok, prehĺbení a prevýšenia.

Kompatibilný so statívmi a streleckými tyčami so závitom UNC 1/4 "alebo 3/8"
Hmotnosť - 134 gramov
Davros Head sa dá použiť aj s rôznymi svorkami a držiakmi na pokrytie rôznych prostredí.

Pán G Clamp vám pomôže podporiť pušku a optiku bez ohľadu na to, z akého miesta sa nachádzate, či už ide o stojan na strom, schovávať sa, kamión alebo ATV.
Pro Clamp je vysoko prispôsobivý a navrhnutý pre použitie napríklad na vysokých sedadlách, stromových stojanoch a štvorkolkách. Malý a kompaktný, zmestí sa do vrecka alebo ruksaku a umožní vnútorné aj vonkajšie upnutie, aby vám poskytol stabilnú platformu v najnáročnejších situáciách.

Mount Davros Sucker je nutnosťou pre poľovníkov, ktorí strieľajú z vozidiel. S hmotnosťou iba 330 gramov sa rýchlo a bezpečne namontuje a bez poškodenia vozidiel alebo akéhokoľvek rovného povrchu.

Držiak telefónu je navrhnutý tak, aby spolupracoval s Davrosom, Pro Clampom a G Glampom pre tých, ktorí potrebujú zostať v kontakte, filmovať akciu alebo pristupovať k aplikáciám a internetu.

Poznámka: Používanie zariadenia Davros Head s vybavením tretích strán je na riziku používateľa. Presné zariadenie Spartan nepreberá zodpovednosť za zlyhanie iných výrobkov, ako sú tie ich vlastné.

Adaptéry nie sú súčasťou tohto produktu a bude potrebné ich zakúpiť samostatne.

SPARTAN GUNSMITH ADAPT

SPARTAN GUNSMITH ADAPT
SPARTAN GUNSMITH ADAPT

Diskrétny a ľahký upevňovací systém.

Gunsmith Adapters je navrhnutý pre poľovníkov, ktorí chcú pre bipod systém alebo statív špičkový diskrétny a ľahký upevňovací systém. Adaptéry, ktoré boli navrhnuté tak, aby ich mohli profesionálni zbrojári a kompetentní jednotlivci prilepiť na drevené a syntetické pušky.

Kompatibilné so statívmi Javelin Bipods, Davros, Sentinel a Titan.
Váži iba deväť gramov.
CNC obrábané z hliníkového bloku 7075-T7351 s povrchovou úpravou z eloxovanej čiernej farby.
Strasser

Distribútor

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

Kontakty

emal: info@jbhunting.sk
telefón: 033/2400463
mobil: 0908 171 712
po-pia: 9:00 - 17:00
so: 8:00 - 12:00

Upozornenie

Stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.